Конкурс на заміщення вакантних наукових посад Національного музею «Меморіал жертв Голодомору»

Новини музею06 березня 2019

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі (далі – Кандидат), подає особисто (або надсилає поштою) наступні документи:

-          письмову заяву на ім’я генерального директора Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» про участь у конкурсі, написану власноруч;

-          копію документа, що посвідчує особу;

-          заповнену особову картку (встановленого зразка);

-          автобіографію;

-          копію трудової книжки;

-          копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присудження наукового ступеня, присвоєнні вченого звання, військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);

-          письмову згоду на оброку персональних даних.

Кандидати, які працюють в Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору», подають лише заяву про участь у конкурсі.

Кандидати, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, можуть подавати додаткову інформацію про освіту, досвід роботи, професійний рівень і репутацію, а також своє бачення розвитку досліджень і розробок на посаді (характеристики, рекомендації, копії наукових публікацій, реферати тощо).

Заяви на конкурс на заміщення вищеперерахованих вакантних наукових посад та додані до них документи приймаються в кабінеті № 15 Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» за адресою: 01015, м. Київ, вул. Лаврська, 3, телефон для довідок – (044)254-45-12.

Особа, уповноважена для надання роз’яснень щодо проведення конкурсу: учений секретар Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» – Сокиріна Ганна.

Термін подачі заяв – до 18:00 05.04.2019 року

Детальна інформація у прикріплених документах.