85-ТІ РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ - ГЕНОЦИДУ. ОНОВЛЕНА ІНФОРМАЦІЯ

Анонси музею07 вересня 2018

85 років тому керівництво Радянського Союзу вчинило найтяжчий міжнародний злочин проти української нації – геноцид. Довгий час українцям, які вижили, було заборонено говорити про Голодомор, вшановувати пам'ять своїх близьких та рідних, навіть згадувати їхні імена. Але правда і пам'ять про Голодомор завжди жила в їхніх серцях та наступних поколінь.

Тепер, коли Україна є незалежною державою, наш громадянський обов’язок на належному рівні вшанувати пам'ять 7 мільйонів невинно вбитих українців в 1932-1933 роках. Кожен День пам’яті жертв Голодомору – це нагадування нам про відповідальність за недопущення ненависті, геноциду в майбутньому та відстоювання людської гідності, прав і свобод.
 

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору», як центр вшанування пам’яті жертв Голодомору та єдиний національний музей про історію геноциду українців, підготував освітні, виставкові, наукові проекти до 85-х роковин Голодомору-геноциду 1932-1933 років.

Програма може змінюватися. Слідкуйте за анонсами музею на сайті. 


Також, музей пропонує відвідувачам інтерактивні екскурсії та заняття з історії Голодомору, майстер-класи. 

 

Відзначення Дня пам’яті може мати багато форм. Оберіть свій спосіб вшанування пам’яті жертв Голодомору та станьте частиною загальнонаціонального зусилля:

 

У підготовці Ваших заходів до 85-х роковин рекомендуємо використовувати матеріалу сайту Меморіалу жертв Голодомору: